Sahalar

FUTBOL SAHALARI    :                                                                                                                                                                                 

Tesislerin Alanı                         : 1.190 m

Kullanıcı Kapasitesi                  : 12 Kişi

H.SAHA HİZMET SAATLERİ    :

Başlangıç                                  : 08:30

Bitiş                                           :24:00 (son giriş 23:00)

SUNULAN HİZMETLER:

  • Öğrencilerin halı saha turnuvaları
  • Okul takımlarının yarışmalara hazırlık çalışmaları

      Üniversitemizin Davutpaşa Kampüsünde 1 halı saha mevcuttur.

      Halı saha kullanım şartları ve genel bilgiler aşağıdaki gibidir.

  1- Halı saha randevuları Pazartesi 08:30-16:00 saatleri arasında diğer günlerde ise 08:30-19:00 saatleri arasında 383 40 63 no'lu telefon aranarak veya D.Paşa kampüsü Kapalı Yüzme Havuzuna gidilerek  yapılmaktadır. Bir sonraki haftaya önceden randevu verilmez, yer ayrılmaz.  

 2- Halı sahayı kullanabilmek için önceden randevu alınıp, ücretinin ödenmiş olması gerekir. Randevu alınmadan ve ücret ödenmeden hiçbir şekilde saha kullanılamaz.

      Halı sahanın boş olması ücretsiz kullanılabilir anlamına gelmemektedir.

 3- Pazartesi ve Salı gününe alınan maç kullanım ücretleri Pazartesi günü 08:30-12:00 saatleri arasında , diğer günlere alınan halı saha maç ücretleri ise 1 (bir) gün önceden yukarıda belirtilen saatlerde ( 08:30-12:00 saatleri arasında) Kapalı Yüzme Havuzu  danışmaya yapılması gerekir.  Süresi içerisinde ödeme yapmayanların maç randevuları iptal edilir ve istek durumunda başka kullanıcılara verilir.

 4-Ödemeler kredi kartı veya bankamatik kartıyla POS cihazından yapılmakta olup, nakit alınmamaktadır.

 5-Halı saha kullanım ücreti zamanında ödenmezse her hangi bir hak talebinde bulunulamaz.

 6-Alınan randevular saatinde oynanması gerekir. Ödenen ücretlerin hiçbir şekilde iadesi yapılmaz. (oynanmaması ile ilgili birimden kaynaklı bir sorun olmadığı sürece)   

 7-Halı saha randevusu alan  kişilerin ödeme esnasında kurum kimliği göstermeleri zorunlu olup; başkasına ait kimlik ile ödeme yapılamaz.(Randevu öğrenci kategorisinde alınmışsa öğrenci, personel kategorisinde  alınmışsa personel, diğer kategoride alınmışsa ona ait kimlik gösterilmek zorunludur.)

 8-Normal şartlarda okulu bitirmesi gerekenler hazırlık okumuşsa 5 yıl, okumamışsa 4 yılda bitirileceği düşünülmektedir. Halı sahadan faydalanabilmek için ödeme esnasında görevlinin istemesi halinde  güncel öğrenci belgesinin ibraz edilmesi  gerekir.

  9-Halı Saha kullanılmayacaksa alınan randevu 1 gün öncesinden iptal edilmesi gerekmektedir. (telefon veya bizzat birime gidilerek)

10-Halı saha randevusu alan  kullanıcılar saha kapısının kilitli olması nedeniyle maç saatinden önce ödeme fişi ile birlikte  Pazartesi günleri 08:30-16:00 saatleri arasında, diğer günlerde ise 08:30-19:00  saatleri arasında  kapalı yüzme havuzu danışma  biriminden, belirtilen saatlerin dışında kullanacak olanlar ise Pazartesi 16:00'dan, diğer günler 19:00'dan sonra kullanacaklar) yine ödeme fişi ile birlikte öğrenci veya personel  kimliği karşılığında Kız Öğrenci Yurdu önündeki  güvenlik personelinden anahtar almaları gerekmektedir. Maç bittikten sonra kapıyı kilitleyerek kimliğini teslim almak için anahtarı aldığı birime teslim etmesi gerekir. Anahtar teslim edilmeden kimlik verilmeyecektir.

Not:H.Saha anahtarı resmi tatillerde tüm gün güvenlik personelinden alınacaktır. 

 

11-Alınan randevu saatlerine uyulması zorunlu olup, maç bitiş saatinde halı sahanın boşaltılması gerekir.

12- Halı saha kullanıcıları toplarını kendileri getirmeleri gerekir.

13-Maç bitiminden sonra gelen grup yoksa gece olması durumunda kapı kilitlenip, ışıklar kapatılmalı ve saha kapı anahtarı  ilgili birime  teslim edilmelidir.

14-Duş ve soyunma ihtiyacı tenis kortlarının yanında bulunan bölümlerde karşılanmaktadır.

                                                                                                                                                                        

İlgili dökümanlar ;